KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12678167
nr 1267 8167
Sören Andersson
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Katedral. Signerad. Olja på pannå, 66x79 cm
Sören Andersson, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:25:14
5/8 19:04:16